Contact


 

 
Adresa Azur:
Bulevardul Constructorilor Nr. 1-3   
Timișoara 300571   
tel: 0040-256-222139;   
fax: 0040-256-222179   
   
   

Departamente Azur

Departament Marketing
Alina Boștioca
alina.bostioca@azur.ro

Departament Vânzări
Team Support
Dorina Pop
dorina.pop@azur.ro
 

Serviciu Desfacere
Șef Serviciu Desfacere
Ioana Călugăru
ioana.calugaru@azur.ro

Serviciu Service Clienți
Șef Service Clienți
Lavinia Fekete
lavinia.fekete@azur.ro


Departament Cercetare-Dezvoltare
Director Cercetare Dezvoltare
Alina Perdivară
alina.perdivara@azur.ro

Departament Achiziții
Director Achiziții
Rodica Gherdan
rodica.gherdan@azur.ro

Departament Resurse Umane
Director Resurse Umane
Adriana Mureșan
diana.muresan@azur.ro

Departament Administrativ
Șef Serviciu Administrativ
Miorița Balog
miorita.balog@azur.ro

Serviciu Financiar
Director Financiar
Mariana Miloș
mariana.milos@azur.ro

Departament Logistică
Director Logistică
Adrian Verdeș
adrian.verdes@azur.ro

Departament MQ-PM-SM
Director MQ-PM-SM
Anișoara Bejinaru
a.bejinaru@azur.ro

 

Departament producție
Director BU Lacuri
Mihaela Kornis
mihaela.kornis@azur.ro


Director BU Rășini
Cati Botaș
cati.botas@azur.ro


Director BU PAFS
Doina Suciu
doina.suciu@azur.ro

 


Home | Compania | Produse | Noutati | Cariere | Parteneri | Contact | Asistenta online | Harta site | Termeni si conditii © 2017 Azur | Website realizat de Net Interaction
ISO